(044) 221-61-65
(096) 259-41-42
(093) 191-27-29
(099) 163-05-90

м. Олімпійська, Офісний центр "Троїцький" вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 66, офіс 31

Переглянути на карті
(044) 221-61-65
(096) 259-41-42
(093) 191-27-29
(099) 163-05-90

Розмовний курс

Засвоїти розмовну англійську і навчитися швидко і впевнено спілкуватися з іноземцями - одна з найпоширеніших цілей, заради досягнення якої до нас, в «English Today», приходить більшість студентів.

Наші курси розмовної англійської мови побудовані таким чином, щоб досягнення цієї мети було цікавим, захоплюючим і максимально простим.

 

 

 

 

Ми доведемо вам, що опанувати розмовну англійську зовсім не складно, якщо використовувати правильний підхід до навчання, а саме:

Так ви гарантовано засвоїте англійську розмовну мову, подолаєте сором`язливість і невпевненість, освоїте правильність вимови і зможете спілкуватися, легко підбираючи фрази і будуючи речення.

Ми навчимо вас не тільки говорити, а й думати англійською!

Наші курси покажуть Вам, що вивчити англійську мову не так вже й складно, якщо застосовувати правильний підхід і зробити цей процес цікавим і захоплюючим.

80% уроку Ви розмовляєте ТІЛЬКИ англійською та застосовуєте весь пройдений матеріал на практиці.

 

Формат курсу:

- Тривалість рівня: 6 учбових місяців (48 занять)

- 2 заняття у тиждень по 90 хвилин

- Гнучкий графік занять: ранок, день, вечір, а також групи вихідного дня

- Кількість людей у групі: 8-10 людей

 

Пакет

"Помісячна оплата"

Пакет

"3 місяці"

1250 грн / міс

2550 грн / 3 міс

Розмовні клуби з носіями мови (США, Великобританія) - безкоштовно та безлімітно

Розмовні клуби з носіями мови (США, Великобританія) - безкоштовно та безлімітно

 

 

Як побудовані курси англійської розмовної в нашій школі?

Курс навчання триває 6 місяців, протягом яких ви відвідуєте уроки. 80% часу кожного уроку ви говорите тільки англійською.

Два рази на тиждень по дві академічні години ви закріплюєте наявні навички спілкування і поповнюєте їх новими знаннями, збагачуєте словниковий запас, необхідний для живої розмовної мови.

Окрім цього наші курси розмовної англійської мови в Києві включають в себе безлімітні безкоштовні уроки спілкування з носіями мови з Великобританії і США п'ять днів на тиждень.

Ми намагаємося зробити все, щоб розмовна англійська в Києві була максимально наближена до справжнього живого спілкування, з властивими для нього мовними зворотами, гумором, виразами.

Завдяки методикам, які ми використовуємо, відповідальним відношенням викладачів до своєї роботи і атмосфері позитиву, що панує в школі, курси, що викладаються нами з розмовної англійської мови в Києві - це частинка Англії в Україні.

Відвідувати курси розмовної англійської в Києві в школі «English Today» ви можете за максимально зручним для вас графіком, вибравши для навчання будні або вихідні дні, а також зручний час відвідування школи.

Отримати більш детальну інформацію про графік, початку навчання та умови оплати ви можете, зв'язавшись з нами по телефону або відправивши нам заявку для консультації.

 

Відгуки
Ірина Юрчук
Ірина Юрчук

2016-04-27

Всім доброго дня! ходжу на курси в Школу з листопада і можу відзначити дуже уважне і тепле ставлення персоналу, індивіду...

Зоряна Барнич
Зоряна Барнич

2016-04-03

Рaджу всім вивчaти aнглійську із школою English Today!Ви не помилитися, я вaм гaрaнтую) Робиться aкцент нa розмовну aнгл...

Тетяна Ковтун
Тетяна Ковтун

2015-11-08

Навчаюся в "English Today" вже 7-й місяць, ще ні разу не пожалкувала, що саме цю школу обрала. Далі стає все цікавіше ...

Анастасія Цуркан
Анастасія Цуркан

2015-11-07

Чудові курси для будь-якого, хто хоче вивчити англійську мову з нуля або підвищити рівень. Тільки почала займатися і всі...

Ігор Яценко
Ігор Яценко

2015-06-18

Всім привіт! Ніколи не сприймав англійську серйозно. Але, настав момент, коли він дуже необхідний (і відрядження за корд...

Леся Шевчук
Леся Шевчук

2017-03-30

2 місяці "Суперінтенсиву" пролетіли непомітно. Чудовий підхід до навчання, досить дієва методика, особливо, якщо ваша ...

Макс Коваленко
Макс Коваленко

2017-04-03

Навчаюсь другий місяць на суперінтенсиві. Три години пролітають, як одна, незважаючи, що навчаюсь після роботи. Цікаво, ...

Тарас Николаєнко
Тарас Николаєнко

2017-04-03

Якщо врахувати і розмовні клуби, які модно відвідувати без обмежень, то вартість кожної години виходить навіть менше рек...

Влад Школа
Влад Школа

2017-04-03

Курси на п'ятірочку! Плюси, які супроводжують моє навчання в English Today: маленькі групи. Перший місяць в...

Наші викладачі
ADAM
RED
АСЯ
ЮЛІЯ
ДІАНА
АЛЬОНА
ВІКТОРІЯ
ОЛЕНА
АНДРІЙ
ВІКТОРІЯ
ІННА
АЛІСА
ЛІЗА
АЛЕНА
АЛІНА
НАДЯ
МАРТА
БОГДАН
ЮЛЯ
ЯНА