(044) 221-61-65
(096) 259-41-42
(093) 191-27-29
(099) 163-05-90

м. Олімпійська, Офісний центр "Троїцький" вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 66, офіс 31

Переглянути на карті
(044) 221-61-65
(096) 259-41-42
(093) 191-27-29
(099) 163-05-90

Speaking Club

Розмовний клуб англійської мови в ENGLISH TODAY

Найефективніший спосіб навчитися вільно говорити англійською, легко підбираючи слова і фрази, навчитися, буквально, думати на ньому - це якомога більше практикуватись в розмовній мові.

Саме для цієї мети в школі «English Today» діє клуб розмовної англійської, участь в якому допоможе вам розвинути навички живого спілкування з носіями іноземної мови.

Кому корисна участь в розмовному клубі (Speaking Club)?

Участь в англійському розмовному клубі підходить для всіх, хто

Кому корисно приймати участь в клубах:

- всім, хто вивчає англійську мову і досяг хоча б рівня Pre-Intermediate;

- всім, хто колись вивчав англійську, досяг непоганого рівня, але не має достатньої розмовної практики;

Участь в Speaking Club дозволить Вам

- подолати психологічний бар'єр і навчитися вільно говорити англійською;

- розширити словниковий запас;

- зануритися в міжкультурне спілкування;

- провести час весело і з користю.

Формат спілкування в клубі англійської розмовної мови побудований так, щоб кожен учасник (максимальна кількість - десять чоловік) брав активну участь в бесіді. Бесіди проводяться на цікаві життєві теми, які підбираються так, щоб в процесі спілкування учасники повністю заглиблювалися в тему дискусії, поступово відходячи від усвідомлення процесу підбору англійських слів для спілкування, а починали думати англійською про предмет розмови.

Розмовний клуб англійської мови в Києві в «English Today» - це ваша можливість:

Наш клуб англійської мови в Києві - це частинка Великобританії і Америки в Україні, до якої ви легко можете доторкнутися, відвідуючи Speaking Club.

Англійський розмовний клуб в Києві працює щосуботи і в будні. Кількість місць в групах клубу строго лімітовані, інакше його учасники не зможуть отримати належної практики, тому поспішайте зареєструватися, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши адміністратору.

Участь в Розмовному клубі (Speaking club) тільки за попереднім записом!

Увага!

Оскільки у нас існує суворе обмеження за кількістю учасників однієї зустрічі розмовного клубу (не більше 9 чоловік), учасник вважається зареєстрованим після внесення оплати. Для внесення оплати вам не обов'язково їхати в наш офіс. (Більш детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши нам). Реєстрація здійснюється за принципом 'first come, first served', тому не відкладайте запис на останній день.